ШАНОВНІ МАМИ І ТАТА!

Освіта дитини починається з навчання читати і писати. І відбувається це здебільшого в родинному колі. Без допомоги дорослих дитині не потрапити в чарівний світ книги. У сім’ї прищеплюється і любов до книги, і звичка постійно бути з книгою та неможливість існування без неї.

/Files/images/biblioteka/hello_html_65924e16.png

ЯК НАВЧИТИ ДИТИНУ ЛЮБИТИ КНИГУ

1. Виховуйте читача особистим прикладом.

2.Не змушуйте дитину читати насильно, зацікавте його читанням, підбираючи книги, які могли б чимось його захопити.

3. Можна купити школяреві аудіокнигу за творами класиків, можна знайти і показати гарний фільм, знятий за класикою, а потім попросити прочитати книгу. Обговоріть відмінності.

4. Привчіть дитину знаходити значення будь-якого незнайомого слова в словнику.

5. Спільне читання книг, переказ прочитаного один одному - природний шлях читацького спілкування в родині.

6. Згадуйте улюблені книги свого дитинства, як би розпалюючи інтерес до важливих для кожної людини книги.

7. Переглядайте книги власної бібліотеки в присутності дітей. Про улюблені книги розповідайте з захопленням.