Атлас з всесвітньої історії

/Files/images/image004.jpgЕлектроний атлас для курсу з всесвітня історія 10 класу загальноосвітніх навчальних закладів. - Електронний диск. – 2004.

Видання подає інформацію про події та явища світової історії періоду 1914-1939рр. відповідно до навчальної програми і містить: *історичні карти; *тексти; *запитання; *ілюстрації, * словник.

Атлас з історії України

/Files/images/image0055.jpgЕлектронний атлас з курсу «Історія України» 10 клас загальноосвітніх навчальних закладів. - версія 6.1 Електронний диск. – 2006. - Охоплює період вітчизняної історії від 1914 р. по 1939 рр; - Інформує про дати всіх основних подій епохи, що вивчається.

Большая детская электронная энциклопедия.

/Files/images/image008.jpgСтраны и народы. - Електронний диск. – 2003. Том «Страны и народы» содержит сведения о географическом положении,эконосике,культуре, государственном устройстве стран мира и жизни их народов.Энциклопедия будет полена как детям младшего школьного возраста, так и старшеклассникам.