Головна мета школи – забезпечення всебічного розвитку особистості шляхом навчання та виховання.

/Files/images/Фото1089d.jpg

Шкільна бібліотека, здійснюючи бібліотечно-інформаційне забезпечення навчально-виховного процесу, разом з педагогічним колективом виконує єдину для школи державну програму національної освіти та виховання учнів.

/Files/images/libstruct.jpg

Свою діяльність бібліотека розпочала у 1974 році спільно з педагогічним колективом, відповідно до плану роботи та керуючись законодавчо-нормативними документами:

• Законом України «Про бібліотеку і бібліотечну справу»;

• Законом України «Про освіту»;

• «Положенням про шкільну бібліотеку»

• «Інструкцією про порядок доставки, комплектування та облік літератури».

Фонди бібліотеки

Фонд художньої літератури 17415

Фонд підручників 11421

Наук. та метод. літер. 5652

Періодичних видань 14

В тому числі дитячих 2

Основнi напрямки роботи

• Бібліотечно-інформаційне забезпечення навчально-виховного процесу

• Навчання основ бібліотечно-бібліографічної грамотності, вміння користуватися бібліотекою, її довідковим апаратом;

• Робота щодо популяризації книги, задоволення інформаційних потреб книгокористувачів;

/Files/images/z.jpg

• Довідково-бібліографічне обслуговування читачів;

• Забезпечення учнів та вчителів навчальною літературою;

/Files/images/IMG_2713.jpg

• Збереження та поповнення книжкового фонду.

Бібліотека має три комп'ютери, принтер, сканер, підключення до Інтернету,
що дозволяє постійно мати доступ до безлічі джерел інформації, роздруковувати її, користуватися електронною поштою та хмарними сервісами.