Для забезпечення дистанційного навчання у Харківській гімназії № 42 Харківської міської ради використовується освітня платформа "Нові знання".

Сервіс простий у користуванні. Батьки в режимі онлайн бачать інформацію про присутність дитини на навчанні, рівень її успішності, коментарі та поради вчителів, а діти – отримують завдання, слідкують за розкладом тощо.

Розклад на платформі "Нові знання"

обрати потрібний клас вгорі справа

/Files/images/dlya_svyat/bnr_200x200_3r.png

Завантажити розклад занять на випадок відключення світла можна за покликанням

Доступ до електронних щоденників

логін і пароль від особистого щоденника учнів знаходяться у класних керівників

/Files/images/dlya_svyat/bnr_200x200_1.png

Інструкція для учнів та батьків по роботі з порталом NZ.UA Покликання на друковану інструкцію

Дистанційне навчання у закладі освіти здійснюється у двох режимах: синхронному (всі учасники освітнього процесу одночасно перебувають у вебсередовищі) та асинхронному (освітній процес здійснюється за зручним для вчителів та учнів графіком).

Синхронне навчання Асинхронне навчання
Дозволяє співпрацювати в режимі реального часу. Перевага синхронного режиму в тому, що можна залучати учасників миттєво та у визначений часВключає в себе різноманітні засоби інформації, аудіо- та відеоуроки (але не обмежується ними). За допомогою асинхронного режиму навчання учень_ця можуть працювати у власному темпі та в зручний для себе час
Інструменти для роботи Інструменти для роботи
Google Meet Google-клас (слайд 35)
Нові знання

Додаткові ресурси

Правила роботи під час дистанційного навчання

1. З понеділка по п'ятницю обов'язково переглядай власну електронну скриньку та долучайся до роботи в Гугл Класі та на платформі "Нові знання" з навчальних предметів.
  2. Долучайся до онлайн-уроків, відеотрансляцій, які запропонує вчитель!
  3. За можливості, приєднуйся до відеоуроків через сервіс Гугл Міт з кожного навчального предмету за постійними покликаннями, наданими вчителями-предметниками чи класною керівницею.
  4. Переглядай, опрацьовуй та вивчай матеріали, запропоновані вчителями в Гугл Класах та на платформі "Нові знання" з певного навчального предмету.
  5. Уважно прочитай інструкцію вчителя-предметника щодо виконання навчального завдання чи вправи.
  6. За можливості, письмові завдання виконуй в робочих зошитах.
  7. Для отримання індивідуальних консультацій з предмету тримай зв'язок з вчителем через засоби зв'язку (гугл Клас, Нові знання, електронна пошта).
  8. Користуйся електронною поштою, отриманою від школи, електронним щоденником та електронними підручниками.
  9. Слідкуй за результатами власних навчальних досягнень у ЕЛЕКТРОННОМУ ЩОДЕННИКУ.
  • Зайди на платформу "Нові знання".
  • Введи свій логін та пароль, вказані при реєстрації.
  • У вкладці “Щоденник” переглянь розклад, знайди домашнє завдання та дізнайся свої оцінки.

10. Дотримуйся правил роботи з комп'ютерною технікою та вчасно роби перерви для відпочинку.
11. Правильно розподіляй час для опрацювання, вивчення матеріалу та виконання домашніх завдань.
12. Не накопичуй багато невиконаних домашніх завдань! Сплануй час для навчання та відпочинку.
13. У разі виникнення проблемних питань тримай зв'язок з класною керівницею.
14. Виконуй тестові завдання самостійно, дотримуючись правил академічної доброчесності.
15. Користуйся правилами безпечного інтернету.
16. Слідкуй за інформацією, яку розміщують на сайті школи у розділах “Новини” та “Дистанційне навчання”.

Будь уважним, самостійним та дисциплінованим!

Правила безпечного користування інтернетом

/Files/images/dlya_svyat/58732_page-0001.jpg

До уваги батьків!

Заплановані зміни у розкладі повідомлятимуться через платформу "Нові знання" або через класних керівників за добу. У разі непередбаченої ситуації - оперативно через усі можливі засоби зв'язку.

У разі виникнення складнощів у реєстрації, суперечливих ситуацій або необхідності передати інформацію звертайтесь до класних керівників по телефону, через електронну пошту, платформу "Нові знання".

Траплятимуться дні, коли діти можуть залишатися вдома без нагляду дорослих. Тож, шановні батьки, поговоріть з вашими дітьми про правила безпеки.

Пропонуємо кілька порад від шкільних офіцерів поліції:

• наголосіть на важливості правильно реагувати на сигнали повітряної тривоги: обов'язково йти до укриття чи переходити у безпечне місце вашого помешкання;
  • нагадайте телефони спецслужб — 101, 102 та 103;
  • домовтеся з дитиною, аби вона тримала телефон поруч і вчасно відповідала на ваші дзвінки;
  • за можливості залиште заряджений павербанк на випадок, якщо вдома зникне світло;
  • покажіть дитині, як правильно користуватися електричними та газовими приладами вдома у разі, якщо це необхідно за вашої відсутності;
  • нагадайте про те, що в жодному разі не можна відчиняти двері незнайомцям;
  • нагадайте правила безпечного спілкування в інтернеті: не повідомляти жодної особистої інформації (місце проживання, телефон, прізвище, місце роботи батьків тощо), не висилати особистих фото;
  • домовтеся зі своїм сином чи донькою про те, що вони обов'язково повідомлять вас про випадки цькування в мережі, образливі дописи чи надсилання інформації, яка змушує почуватися некомфортно;
  • встановіть з дитиною графік і час користування інтернетом і визначте соцмережі та їхній контент, який буде безпечний для неї; рекомендуємо встановити батьківський контроль на гаджетах;
  • також акцентуйте на тому, що під час дистанційних занять правила чемної поведінки та дисципліну ніхто не скасовував.

Дата останньої зміни 27 Березня 2024