/Files/images/мы рады.JPG

Дистанційна освіта - вчителям

Вас вітає on-line система дистанційної підтримки навчання у школах, ліцеях та гімназіях України!

Для того, щоб розпочати навчання, зареєструйтесь!

Або скористайтеся доступом без реєстрацiї.

Цей освітній Інтернет-ресурс створено Лабораторією інформаційних та комунікаційних технологій, що діє у фізико-математичній гімназії №17 м. Вінниці, та Вінницьким міським центром дистанційної освіти школярів. Сайт є складовою інформаційно-освітнього середовища, в яке автори проекту мріють "занурити" весь навчально-вихвний процес у фізико-математичній гімназії №17 м. Вінниці, а згодом - у всіх школах регіону, а надалі - України.
- Хто може користуватися системою?
Систему створено для тих, хто сьогодні навчається у школі, отримує середню освіту. Але скористатися нею може будь-хто, якщо бажає покращити свої знання з базових дициплін шкільної програми, підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання. Скористатися можливостями ресурсу можна, проживаючи в будь-якій країні, єдине, що потрібно, - це знання української мови.
- Що потрібно, щоб розпочати робoту з системою?
Для початку потрібно зареєструватись, зайти в систему, використовуючи свій логін та пароль (який, до речі, потім можна змінити). Ви отримаєте можливість обрати матеріал для вивчення. Ваша статистика проходження матеріалу буде збережена в системі. Запропонуйте вашому вчителю звернутися до нас, ми надамо йому доступ до вашої статистики, яка вчителем може бути врахована при оцінюванні ваших знань.
- Що потрібно, щоб мати можливість створювати свої навчальні матеріали засобами системи?
Для початку потрібно зареєструватись, зайти в систему, використовуючи свій логін та пароль. Далі звернутися листом в ЛІКТ (посилання правій частині екрану). В листі вкажіть, хто ви і який курс плануєте створити. В листі-відповіді ви отримаєте вичерпну інформацію.
- Чи є можливість працювати з системою без реєстрації?
Так. Система надає можливість доступу без реєстрацiї. Ви можете зайти в систему і працювати з навчальними матеріалами. Статистика проходження навчальних курсів у цьому випадку не зберігається. Тому все-таки варто зареєструватись.

Заклади дистанцiйноi освiти

Український відкритий університет
Ukraine Open University.
Народний університет
University of the People
Зовнішнє незалежне оцінювання
Система дистанційного навчання для школярів
"Доступна освіта" (ХНЕУ)

Віртуальний університет

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ В НАШІЙ ШКОЛІ

Вчителі школи Коммунарова Г.О. (українська мова та література) та Білецька Т.О. (математика) брали участь у програмі дистанційного навчання Moodle. Ними створені власні простори в системі дистанційного навчання Доступна освіта, в яких вони розмістили свої навчальні матеріали, тести. Про свій досвід участі в програмі Доступна освіта вони доповіли у своїх методичних обєднаннях.

Личный опыт

Потерял несколько лет в универе, но нашел выход