/Files/images/начал12IMG_1656.JPG

Ця кафедра особлива, бо зустрiти маленьку людину, яка мало що вміє, і навчити її читати, писати, рахувати, а, головне - навчатися - це не так легко! Наші вчителі початкової школи - найдосвідченіші!

Перелік інноваційних технологій та методик у галузі дошкільної освіти

/Files/images/P1020238.JPG

ТІТОВА Алла Андріївна

Спеціаліст вищої категорії, вчитель – методист, педагогічний стаж – 32 роки. Закінчила Харківське педагогічне училище та Харківський державний університет.

Педагогічне кредо: "Тысячи свечей можно зажечь от одной-единственной свечи, и жизнь ее не станет короче."

КУЖЕЛЬ Олена Анатоліївна

/Files/images/Кужель.JPG

Спеціаліст ІІ категорії.

Педагогічне кредо: “Дари себя детям! Каждое общение ребенка со своим педагогом должно вселять в него радость и оптимизм”.

СИНЬКО Валентина Анатоліївна

/Files/images/Синько.JPG

Спеціаліст ІІ категорії

Педагогічне кредо: "Все, что знаю и умею, отдаю детям"

/Files/images/Колмикова.jpg

КОЛМИКОВА Тетяна Євгеніївна

Спеціаліст ІІ категорії

Педагогічне кредо: “Дитина - це не посудина, яку треба наповнити, а факел, який слiд запалити”.

/Files/images/DSC_7981.JPG

МАЛIНОВСЬКА Наталiя Олександрiвна

Спеціаліст ІІ категорії

Педагогічне кредо: "Творить, пробовать, искать и развиваться"