ВЧИТЕЛІ КАФЕДРИ

/Files/images/IMG_0101.jpg

Коммунарова Галина Олександрівна, вчитель української мови та літератури

Спеціаліст першої категорії• Стаж роботи – 9 років•
Педагогічне кредо: “Увесь світ - театр”. Починаючи з 5-го класу Галина Олександрівна прищеплює своїм учням любов до театрального мистецтва. Вже в 5 класі діти відвідують спектаклі ТЮГу, Театру ляльок, а починаючи з 7-го класу, театри української та російської драми, музичної комедії. Частими гостями у школі, з легкої руки Галини Олександрівни, стали артисти філармонії.

/Files/images/Сидоренко.jpg

Сидоренко Жанна Миколаївна, вчитель української мови та літератури

• Заступник директора з навчально-виховної роботи• Спеціаліст вищої категорії• Стаж роботи – 25 років•
Педагогічне кредо: “Творчому учневі – творче освітнє середовище". Жанна Миколаївна успішно поєднує навчання та позакласну роботу з учнями. Людина , безперечно, творча, вона проводить вечори та концерти, виставки, організує народознавчі лікбези та лекторські рейди, є режисером шкільних спектаклів, у яких із задоволенням грають вчителі та учні.
/Files/images/2018-2019/РедкокашаП.Е..jpg

Рідкокаша Павло Євгенович, вчитель української мови та літератури

/Files/images/Машкіна Світлана Кузьмівна 1.JPG

Машкіна Світлана Кузьмівна, вчитель історії та правознавства