ВЧИТЕЛІ КАФЕДРИ

/Files/images/Попова О.jpg

ПОПОВА Олександра Миколаївна, вчитель української мови та літератури

Спеціаліст другої категорії
• Особиста методична тема: “Використання ІКТ на уроках української мови”
Педагогічне кредо: “Візьми доброту і яви її тому, хто не вміє віддавати”.

/Files/images/IMG_0101.jpg

Коммунарова Галина Олександрівна, вчитель української мови та літератури

Спеціаліст першої категорії• Стаж роботи – 9 років•
Особиста методична тема: “Використання ЕЗНП (електронних засобів навчального призначення) як засіб активізації пізнавальної діяльності учнів”
Педагогічне кредо: “Увесь світ - театр”. Починаючи з 5-го класу Галина Олександрівна прищеплює своїм учням любов до театрального мистецтва. Вже в 5 класі діти відвідують спектаклі ТЮГу, Театру ляльок, а починаючи з 7-го класу, театри української та російської драми, музичної комедії. Частими гостями у школі, з легкої руки Галини Олександрівни, стали артисти філармонії.

/Files/images/Сидоренко.jpg

Сидоренко Жанна Миколаївна, вчитель української мови та літератури

• Заступник директора з навчально-виховної роботи• Спеціаліст вищої категорії• Стаж роботи – 25 років•
Особиста методична тема:“Формування громадянських та комунікативних компетентностей учнів на уроках української мови та літератури шляхом використання елементів народознавства ”.
Педагогічне кредо: “Творчому учневі – творче освітнє середовище". Жанна Миколаївна успішно поєднує навчання та позакласну роботу з учнями. Людина , безперечно, творча, вона проводить вечори та концерти, виставки, організує народознавчі лікбези та лекторські рейди, є режисером шкільних спектаклів, у яких із задоволенням грають вчителі та учні.
/Files/images/истор2IMG_1663.JPG

/Files/images/Машкіна Світлана Кузьмівна 1.JPG

Машкіна Світлана Кузьмівна, вчитель історії та правознавства

• Спеціаліст вищої категорії• Старший учитель• Стаж роботи – 31 рік•