Наші традиції

У школі проходить багато заходів та свят. Сформовані свої традиції.

1 ВЕРЕСНЯ

Зустріч зі школою, вчителями, друзями.

/Files/images/ф3.jpg

На це свято приходить багато гостей.

/Files/images/ветеран.jpg

Звучать привітання, виступи учителів, батьків, гостей.

/Files/images/bell.jpg

Лунає перший дзвоник і починається навчальний рік.

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ БІБЛІОТЕК

Не тільки школа, а і весь Московський район не перший рік святкує Всеукраїнський день бюібліотек. У 2009 році бібліотекарів района запросили до школи мистецтв, де їх тепло привітав завідуючий Московським відділом освіти Р.В.Шаповал

/Files/images/IMG_2750.jpg

А учні і викладачі школи підготували концерт.

/Files/images/h.jpg

ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ

Традиційний концерт - подарунок вчителям, який готують всі учні, виставка композицій "Золота осінь".

/Files/images/AUT_0086.JPG

ШАНУЄМО ВЕТЕРАНІВ

Ветерани - завжди очікувані гості нашої школи.Ми їх любимо і шануємо. А у лютому і травні в нашій школі для ветеранів традиційні концерти та святковий стіл. Тих ветеранів, що не можуть завітати до школи, поздоровляють учні квітами, листівками та добрими побажаннями здоров"я та вдячності за їх подвиг.

/Files/images/IMG_0370a.jpg

/Files/images/IMG_0339a.jpg

/Files/images/8 ветераны 2.jpg

Учні нашої школи поздоровляють ветеранів вдома

/Files/images/Ветеран 11.jpg

СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

Це традиційне свято завжди проходить урочисто і водночас душевно. Лунає величний Гімн України, вноситься Державний Прапор України і звучать теплі і добрі слова привітань гостей, вчителів, батьків. На цьому святі кращі учні нагороджуються Грамотами, Дипломами за участь в олімпіадах, в роботі МАН, в шкільному житті.

/Files/images/AUT_0008.JPG

ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР

Промайнув навчальний рік, наче комета на небосхилі, закінчилися випускні іспити і ось він - довгоочікуваний випускний вечір. Атестати вручені, випускників вітають почесні гості, директор школи, учителі, учителі, батьки. Потім розпочинається остання шкільна дискотека, після якої випускники ідуть зустрічати світанок свого нового дорослого життя.

/Files/images/25.06.2006 21-52-07-351.JPG

ЗУСТРІЧІ З ВИПУСКНИКАМИ МИНУЛИХ ЛІТ

Відбулась зустріч випускників, що закінчили нашу школу 15 років тому (1994 рік).

/Files/images/DSC03197.JPG

ДНІ НАРОДЖЕННЯ КОЛЕГ СВЯТКУЄМО РАЗОМ