/Files/images/1/Ярослав.JPG
Ярослава Попова поздоровляємо з третім місцем у ХІ обласній конференціх, яка пройшла у Харківському зоопарку. Його робота була присвячена дельфінаріям.

Наші вітання з днем народження Валентині Юріївні, директору нашої школи!

Будь веселой и счастливой
И красивой, как сейчас,

Пусть сопутствует удача
Каждый день и каждый час!

Поздоровляємо вчителя фізики та класного керівника 8-а класу Марію Костянтинівну Іванову з її першим ювілеєм!

/Files/images/Иванова.jpg

Это каждому ясно - мы пришли не напрасно и уселись за этим столом. Нашу Машу поздравим и на память оставим эту песню, что вам пропоём! С юбилеем поздравляем и желаем вам в пути в этот праздник - все желаем - путь успешно пройти!

Наші вітання вчительці англійської мови ЛИТВИНЕНКО Олені Миколаївні - з одруженням!

/Files/images/IMG_0445a.jpg

Команду 3-а класу поздоровляємо з перемогою у міському етапі Малих олімпійських ігор!

/Files/images/P1010283.JPG

/Files/images/P1010236.JPG

/Files/images/P1010298.JPG

ЯХІЄНА Кирила - поздоровляємо з перемогою у чемпіонаті України з таеквондо!

/Files/images/Яхиен Кирилл, 6-А, СОШ № 42.JPG

Випускницю 11-а класу нашої школи Аліну СІНЯВСЬКУ - з отриманням золотої медалі "За особливі успіхи у навчанні" та бажаємо їй здійснення мрій!

/Files/images/SDC12304[1].JPG

Випускників 11-а та 11-б класів та їх класних керівників САХНЕНКО Ольгу Володимирівну та ГОРЯІНОВУ Зінаїду Микитівну - поздоровляємо з успішним закінченням школи та бажаємо їм подальших успіхів на життєвому шляху!

/Files/images/c.jpg

/Files/images/IMG_0096.jpg

Заступника директора школи з НВР ЛЕВАДУ Тетяну Олександрівну з переходом на роботу до управління освіти Харківської міської ради!

ІЩЕНКА Віталія поздоровляємо з перемогою у фінальних змаганнях спартакіади допризовної молоді Харкова, присвячених 18-й річниці незалежності України

/Files/images/IMG_0466.jpg

/Files/images/IMG_0470 для сайта.jpg