Тиждень безпеки дорожнього руху

У період від 15 до 21 травня 2023 року в Україні проходив щорічний захід – Тиждень безпеки дорожнього руху "Безпека на дорогах в умовах воєнного стану".

З метою профілактики дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення ними необхідності вироблення навиків дотримання правил поведінки на дорозі, у ХЗОШ № 42 була проведена низка заходів, спрямованих на підвищення рівня знань з безпеки на дорозі.

Зокрема, 17 травня 2023 року у школі пройшов єдиний національний урок "Безпечна дорога додому" з теми основ безпеки дорожнього руху та запобігання травматизму внаслідок дорожньо-транспортних пригод.

Урок «Безпечна дорога додому»: обов’язки і права пішоходів та пасажирів

З метою залучення дітей до вивчення та дотримання Правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях міста, заміських дорогах, у транспорті, попередження дитячого травматизму у школі відбулися тематичні уроки, бесіди, виховні години, конкурс малюнків, онлайн-зустріч учнів й учениць з представниками Національної поліції щодо профілактики дорожньо-транспортних пригод.

Галерея "Тиждень безпеки дорожнього року - травень "

Дата останньої зміни 15 Квітня 2024