• Безпечний Iнтернет та ОНЛЯНДІЯ - безпечна веб-країна

Iнтернет Ассоцiацiя Украiни сайт

/Files/images/03412_n.jpg

/Files/images/онлянд.JPG

У цьому розділі діти та молодь можуть ознайомитися з питаннями інформаційної безпеки, причитавши історії-комікси. На додаток до відомостей про інформаційну безпеку ці історії містять завдання та теми для розгляду.

Учні можуть ознайомитися з історіями самостійно, у маленьких групах, або під керівництвом вчителя. Історії призначено для різних вікових груп, але їх можна використовувати також залежно від рівня навичок учнів.

Історії для дітей 7—10 років

Безмежний ліс — історія про дев'ятирічного Миколку, який вчиться користуватися комп'ютером та електронною поштою. Читачі дізнаються про те, що таке Інтернет і що в ньому можна робити. Крім того, в історії розповідається про те, що в Інтернеті є речі, від яких слід захиститися.

Нові друзі Ганнусі — це продовження історії «Безмежний ліс». Головною героїнею є двоюрідна сестра Миколки, Ганнуся. В історії йдеться про публічний характер Інтернету, етикет в Інтернеті, публікацію зображень та авторські права.

Історії для дітей 11—14 років

Римська група — розпочинається з того, що Ема, яка є членом шкільного театрального гуртка, отримує сценарій він невідомого друга з чату. В історії порушуються питання авторських прав, захисту комп'ютера та значення паролів.

Плутанина та інциденти — цей розділ містить короткі оповідання, в яких йдеться про достовірність інформації в Інтернеті, відповідальність, пов'язану з публікацією фотографій та текстів, а також про зустрічі з людьми в Інтернеті та про однорангові (P2P) мережі в Інтернеті.

Для того щоб мати можливість переглянути історії, на комп’ютері має бути встановлено Flash-програвач. Якщо у вас його нема, натисніть тут.