Благодійництво — добровільна безкорислива пожертва фізичних та юридичних осіб у поданні набувачам матеріальної, фінансової, організаційної та іншої благодійної допомоги. Специфічними формами благодійництва є меценатство і спонсорство.

Це діяльність, завдяки якій громадські та приватні ресурси та майно добровільно спрямовуються їхніми власниками для допомоги окремим соціально незахищеним групам людей, вирішення суспільних проблем, а також поліпшення умов громадського життя.

НОРМАТИВНО-ПРАВОВА БАЗА

Якщо у вас є бажання зробити благодійний внесок на рахунок школи, будь ласка, скористайтеся банківськими реквізитами:

ПАМ’ЯТКА
як здійснити благодійний внесок

Управління освіти адміністрації

Салтівського району

Харківської міської ради

Банк: Державна казначейська служба Украiни м. Київ

ЄДРПОУ 02146334

МФО 820172

р/р UA088201720314261015302025610 (для благодійної допомоги)

Для ЗЗСО № 42

Після надсилання коштів просимо написати на sch42@kharkivosvita.net.ua

У разі бажання запропонувати волонтерську або благодійну допомогу у вигляді послуг або матеріальних цінностей, звертайтесь sch42@kharkivosvita.net.ua

ДЯКУЄМО ЗА ВАШУ ДОПОМОГУ!

Дата останньої зміни 27 Березня 2024