/Files/images/1 сент 06 1.JPG

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ ДО ЗАКЛАДУ ОСВІТИ

Порядок прийому до закладу здійснюється відповідно до Наказу МОН України від 16.04.2018 № 367.

Відповідно до Статуту навчального закладу

2.6.Зарахування учнів до всіх класів Навчального закладу здійснюється без проведення конкурсу і, як правило, відповідно до території обслуговування.

2.7. Директор Навчального закладу зобов’язаний вжити заходів для ознайомлення дітей та їх батьків або осіб, які їх замінюють, з порядком зарахування до Навчального закладу, цим Статутом, правилами внутрішнього розпорядку та іншими документами, що регламентують організацію навчально-виховного процесу.

2.8.Зарахування учнів до Навчального закладу здійснюється, як правило, до початку навчального року за наказом його директора.

Для зарахування учня до Навчального закладу батьки або особи, які їх замінюють, подають заяву, копію свідоцтва про народження дитини, медичну довідку встановленого зразка, особову справу (крім дітей, які вступають допершого класу), до навчального закладу III ступеня – документ провідповідний рівень освіти.

До першого класу зараховуються, як правило, діти з шести років.

2.9. Іноземці та особи без громадянства зараховуються до Навчального закладу відповідно до законодавства України та міжнародних договорів.

Увага! З 01.09.2018 року прийом учнів відповідно до вимог Закону України про Освіту.

Зарахування учнів до всіх класів закладу здійснюється згідно Статуту без проведення конкурсу відповідно до території обслуговування.

Батьки, або особи, що їх замінюють, подають:

• заяву,
  • копію свідоцтва про народження дитини,
  • медичну довідку встановленого зразка,
  • особову справу (крім дітей, що вступають до першого класу),
  • до навчального закладу ІІІ ступеня - документ про відповідний рівень освіти.

До 1 класу зараховуються діти з шести років.

(П.2.8 Статуту закладу)