/Files/images/1 сент 06 1.JPG

ШАНОВНІ БАТЬКИ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!

Запрошуємо на навчання в ХЗОШ № 42!

Пропонуємо вам подати електронну заявку для вступу до школи за покликанням https://school.isuo.org/


ПРАВИЛА ПРИЙОМУ ДО ЗАКЛАДУ ОСВІТИ

На дотримання Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого Міністерством освіти і науки України від 16.04.2018 № 367, та відповідно до Статуту Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 42 Харківської міської ради Харківської області прийом до закладу освіти здійснюється за наступними правилами:

  1. Зарахування учнів до всіх класів здійснюється без проведення конкурсу і, як правило, відповідно до території обслуговування.
  2. До першого класу першочергово приймаються: а) діти, брати і сестри яких здобувають освіту в ХЗОШ № 42; б) діти, батьки/опікуни яких є працівниками школи; в) діти, які проживають на території обслуговування ХЗОШ № 42.
  3. До першого класу зараховують, як правило, дітей з шести років.
  4. Директор ХЗОШ № 42 зобов’язаний вжити заходів для ознайомлення дітей та їх батьків або осіб, які їх замінюють, з порядком зарахування до закладу освіти, Статутом, Правилами внутрішнього розпорядку та іншими документами, що регламентують організацію процесу освіти.
  5. Зарахування учнів здійснюється, як правило, до початку навчального року за наказом директора ХЗОШ № 42.
  6. Для зарахування учнів батьки або особи, які їх замінюють, подають заяву, копію свідоцтва про народження дитини, медичну довідку встановленого зразка, особову справу (крім дітей, які вступають до першого класу), до навчального закладу III ступеня – документ про відповідний рівень освіти.
  7. Іноземців та осіб без громадянства зараховують до закладу освіти відповідно до законодавства України та міжнародних договорів.
Кiлькiсть переглядiв: 609