/Files/images/img1507.png

Час, відведений на виконання тестів ЗНО

У 2019році до програми проведеннязовнішнього незалежного оцінюваннявключено 11 тестових предметів. Зокрема, абітурієнтам під час реєстрації було запропоновано обрати тести з української мови і літератури, математики, історії України, біології, географії, фізики, хімії, а також з англійської, німецької, французької та іспанської мов.

Враховуючи різну кількість завдань та їх форм, на виконання кожного тесту зовнішнього незалежного оцінювання відводиться різний час.Час, відведений на виконання завдань тестів ЗНО у 2019році:

ПредметЧас на виконання завдань тесту
Англійська мова150 хвилин
Біологія120 хвилин
Географія150 хвилин
Іспанська мова150 хвилин
Історія України150 хвилин
Математика180 хвилин
Німецька мова150 хвилин
Українська мова і література180 хвилин
Фізика180 хвилин
Французька мова150 хвилин
Хімія150 хвилин

З метою дистанційної підготовки до тестування учасники ЗНО можуть використовуватисайт ЗНО онлайн, на якому представлені всі завдання тестів зовнішнього оцінювання, що були запропоновані абітурієнтам Українським центром оцінювання якості освіти з часів запровадження незалежного тестування.

Участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні є платною послугою для учасників та неприбутковою для організаторів і проводиться за кошти фізичних та юридичних осіб. Вартість одного тестування для одного учасника визначає кожний регіональний центр оцінювання якості освіти окремо. Цю інформацію розміщено на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Звертаємо увагу, що реєстрація для проходження пробного тестування не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання. Результати пробного зовнішнього незалежного оцінювання не зараховуються як оцінки за державну підсумкову атестацію та не використовуються для участі в конкурсному відборі під час вступу до вищих навчальних закладів.

Більше інформації про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання розміщено на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

НАКАЗ від 28.09.2018 №1036 Про підготовку та проведення в 2019 році ЗНО результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти

НАКАЗ від 22.08.2018 № 931 Деякі питання проведення в 2019 році ЗНО результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти

ЗНО онлайн: найбільша база тестів з української мови

/Files/images/klz1.JPG

Щодо програм зовнiшнього незалежного оцiнювання

/Files/images/pdgotovka-do-zno-zdolbunov.jpg

Відповідно до внесених змін, затверджено новий Порядок проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти.
Дія цього документа поширюється “на процес проведення організаційно-технологічної підготовки зовнішнього незалежного оцінювання, що належить до повноважень Українського центру оцінювання якості освіти як спеціально уповноваженої державної установи, що проводить зовнішнє незалежне оцінювання”.

Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) ВСІ ВНЗ України

/Files/images/dep-before-university_01.jpg

Нормативно-правова база

Кiлькiсть переглядiв: 280

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.