Акція «Подаруй святковий настрій»

Новорічні свята – це час дарувати гарний настрій, посмішки, турботу та тепло. Шкільна організація учнівського самоврядування «Паросток» відгукнулась на заклик Координаційної ради студентського самоврядування Харківського національного медичного університету влаштувати хворим свято і зробити новорічні подарунки «від душі» мешканцям хоспісу. Розуміємо, що щирий власноруч зроблений малюнок з побажаннями найшвидшого одужання або поробка, може підтримати не менше, ніж матеріальний презент.

Сподіваємось, що люди отримали справжній святковий настрій, а наша співпраця з організацією буде продовжуватись і далі.

/Files/images/Photo-0414.jpg

Дата останньої зміни 26 Квітня 2024