• ПРОЗОРІСТЬ ТА ІНФОРМАЦІЙНА ВІДКРИТІСТЬ ЗАКЛАДУ

/Files/images/Foto1rCreated.jpg

СТАТУТНІ ДОКУМЕНТИ

СТРУКТУРА І ОРГАНИ УПРАВЛІННЯ НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

ОСВІТНІ ПРОГРАМИ, ЩО РЕАЛІЗУЮТЬСЯ В ЗАКЛАДІ ОСВІТИ, ТА ПЕРЕЛІК ОСВІТНІХ КОМПОНЕНТІВ, ЩО ПЕРЕДБАЧЕНІ ВІДПОВІДНОЮ ОСВІТНЬОЮ ПРОГРАМОЮ (РПН)

ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ

МЕРЕЖА ЗАКЛАДУ ОСВІТИ

НАЯВНІСТЬ ВАКАНТНИХ ПОСАД

РЕЗУЛЬТАТИ МОНІТОРИНГУ ЯКОСТІ ОСВІТИ (ДПА, ЗНО)

РІЧНИЙ ЗВІТ ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ ЗАКЛАДУ ОСВІТИ

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ ДО ЗАКЛАДУ ОСВІТИ

УМОВИ ДОСТУПНОСТІ ЗАКЛАДУ ОСВІТИ ДЛЯ НАВЧАННЯ ОСІБ З ОСОБЛИВИМИ ОСВІТНІМИ ПОТРЕБАМИ

ПЕРЕЛІК ДОДАТКОВИХ ОСВІТНІХ ТА ІНШИХ ПОСЛУГ, ЇХ ВАРТІСТЬ, ПОРЯДОК НАДАННЯ ТА ОПЛАТИ

КОШТОРИС

ФІНАНСОВИЙ ЗВІТ ПРО НАДХОДЖЕННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ ВСІХ ОТРИМАНИХ КОШТІВ (відповідно до нормативно-правової бази)

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПЕРЕЛІК ТОВАРІВ, РОБІТ І ПОСЛУГ, ОТРИМАНИХ ЯК БЛАГОДІЙНА ДОПОМОГА, ІЗ ЗАЗНАЧЕННЯМ ЇХ ВАРТОСТІ, А ТАКОЖ ПРО КОШТИ, ОТРИМАНІ З ІНШИХ ДЖЕРЕЛ, НЕ ЗАБОРОНЕНИХ ЗАКОНОДАВСТВОМ

ЛІЦЕНЗОВАНИЙ ОБСЯГ ТА ФАКТИЧНА КІЛЬКІСТЬ ОСІБ, ЯКІ НАВЧАЮТЬСЯ У ЗАКЛАДІ ОСВІТИ

МОВА НАВЧАННЯ

МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗАКЛАДУ ОСВІТИ

НОРМАТИВНО-ПРАВОВА БАЗА

БАТЬКІВСЬКА РАДА

РЕФОРМА ОСВІТИ

ПРОТОКОЛ ПЕДРАДИ ПРО ВИБІР ПІДРУЧНИКІВ ДЛЯ УЧНІВ 5-Х КЛАСІВ НА 2018-2019 Н.Р.
ПРО ОРГАНIЗОВАНЕ ЗАВЕРШЕННЯ 2017-2018 Н.Р. ТА ОСОБЛИВОСТI ПРОВЕДЕННЯ ДПА У ЗАКЛАДАХ ЗАГАЛЬНОI СЕРЕДНЬОI ОСВIТИ
ПРОТОКОЛ №4 ВІД 25.04.2018 ПЕДРАДИ ПРО ВИБІР ПІДРУЧНИКІВ ДЛЯ УЧНІВ 5Х та 10 Х КЛАСІВ НА 2018-2019 Н.Р. (ВИТЯГ)
ПРОТОКОЛ ВІД 16.05.2018 №5 ПРО ВИБІР І ЗАМОВЛЕННЯ ПІДРУЧНИКІВ ДЛЯ УЧНІВ 1-Х КЛАСІВ
Інформація про проведення звіту керівника Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №42 Харківської міської ради Харківської області Лисициної Валентини Юріївни 09.06.2017 р.