ЗАСНОВНИК

Засновником Харківської гімназії № 42 Харківської міської ради є Харківська міська рада (Код ЄДРПОУ Засновника: 04059243, адреса Засновника: Україна, 61003, Харківська область, Харківський район, місто Харків, майдан Конституції, будинок 7)./Files/images/dlya_svyat/завантаження.png

ЛИСИЦИНА Валентина Юріївна

Освіта: Ярославській державний педагогічний університет

Учитель вищої категорії. Учитель-методист. Неодноразово нагороджена дипломами за "Управлінську діяльність керівників закладів освіти", підготовку до всеукраїнських предметних олімпіад, а також подяками за багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у справу виховання молодого покоління.
/Files/images/dlya_svyat/зображення_viber_2022-11-10_23-15-43-831-removebg-preview.png

ПЕДАГОГІЧНА РАДА

Педагогічна рада гімназії - один з найважливіших органів управління закладу освіти. Саме вона виконує фундаментальну функцію через прийняття рішень щодо освітнього процесу. До складу даної ради входить весь педагогічний колектив Харківської гімназії № 42. На зборах Педагогічної ради ухвалюють рішення щодо навчальних планів та програм, окреслюють проєктні цілі, зміни у закладі, обговорюють моніторинг якості освіти. Основне завдання ради - підвищення професійного рівня педагогічних працівників та створення належного психологічного клімату в колективах учнів та вчителів. /Files/images/2018-2019/20190524_120735.jpg

РАДА БАТЬКІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Згідно з чинним законом України "Про освіту" батьки "...можуть брати участь у громадському самоврядуванні закладу освіти, зокрема обирати і бути обраними до органів громадського самоврядування закладу освіти". У Харківській гімназії № 42 діє загальний батьківський комітет та батьківські ради кожного класу.

Зокрема, шляхом голосування у кожному класі обирають голову класної батьківської ради та помічників, які згодом входять до загального батьківського комітету. Загальний батьківський комітет очолює голова– Олійник Олена Василівна.

Разом із батьками прийнято цінності та правила гімназії, відбувається постійне удосконалення навчально-виховного процесу та гурткової роботи. Іншими словами, активна участь батьків у житті закладу освіти допомагає здійснювати місію "Розвиваємося разом: діти – батьки – вчителі – громада".

/Files/images/13020487_590348961142129_501064726_n.jpg

РАДА САМОВРЯДУВАННЯ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ

Учнівське самоврядування — невід'ємна частина громадського самоврядування, що забезпечує захист прав і інтересів учнів, й їхню участь в управлінні ХГ № 42.

УС функціонує з метою захисту прав учнів та учениць гімназії та сприяє гармонійному розвитку особистості, формуванню навичок майбутнього організатора, керівника.

УС ХГ № 42 представляє шкільна учнівська рада, яку обирають на загальних зборах на початку навчального року.

Голова Ради - Ткачук Дарія, 11 клас.
Омбудсмен - Шеін Родіон, 9 клас

/Files/images/2018-2019/15.45.47.jpg