Ось і закінчилася табірна зміна

16 червня у шкільному таборі "Чайка" відбулося урочисте закриття табірної зміни. Усі загони підготували веселі виступи. Малинівська Богдана, учениця 1-А класу грала, на гітарі, Буряківська Поліна (2-А) виконала запальний танець і співала при виконанні пісні про Фіксиків, хлопчаки 6-х класів вразили всіх своїм танцем. Порадував присутніх виступом із ліхтариками Ендовіцький Данило (8-А). Але найбільше запам'яталися виступи мовних загонів. Французи співали, а англійці грали сценки.

Переможці Олімпійського дня із рук директора Лисициної В.Ю. отримали грамоти та солодкі призи. Валентина Юріївна відзначила сумлінну роботу заступника директора табору Нагорної І.А., вихователів Фартушної С.М. та Баштової Н.В. та вручила їм грамоти.

Усі діти отримали солодощі. "До побачення, табір! Ми повернемося сюди наступного року!" - обіцяли вихованці. А у відповідь пролунала пісня у виконанні вихователів.

Табірна зміна вдалася на славу! Теплого літа вам, хлопці!