Повернулися наші артеківці!

Команда нашей школы в Артеке-2012

До побачення, «Олімпійське лелеченя-2012»!

У Міжнародному Дитячому Центрі «Артек» завершився II Всеукраїнський спортивно-масовий захід серед дітей «Олімпійське лелеченя», який проходив за ініціативи та підтримки Національного олімпійського комітету України.

27 команд з усіх областей нашої країни, а також міст Києва та Севастополя, протягом року виборювали право представляти свій край у одному з найкрасивіших місць на Землі, країні Дитинства – «Артек». Протягом 5 днів діти мали чудову можливість не лише перевірити себе у різноманітних конкурсах та насолодитись красою Південного Берегу Криму, а й знайти справжніх друзів й отримати новий титул – «артеківець». Не дивлячись на те, що на кожному етапі змагань були визначені свої переможці, але переможених тут немає.

Під час церемонії закриття турніру всі команди отримали заохочувальні призи, тим самим в чергове підтвердили олімпійський принцип – головне не перемога, а участь.

У Міжнародному Дитячому Центрі «Артек», де проходить фінал Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя», завершився останній конкурс – змагання з артболу.

Артбол – це найулюбленіша гра всіх артеківців в яку вже не одне десятиліття грають діти.
З перших днів приїзду педагоги-організатори навчали наших маленьких лелеченят його правилам і нарешті настав час самих змагань.
За традицією команди, шляхом жеребкування, були поділені на підгрупи, де переможці виходили до фіналу.

Усі глядачі відмітили, що цей турнір сміливо можна назвати справжнім чемпіонатом світу. Емоційно, ефектно, спортивно все було під час ігор. Але переможець може бути лише один.
Тож чемпіоном змагань стала команда із Сумщини. Друге місце посіла Харківщина, третє – за представниками Дніпропетровської області.

Наш фотоальбом "Артек-2012"

«Артек» попрощався зі своїми юними лелеченятами, щоб вже у наступному році знову їх зустріти на фіналі «Олімпійського лелеченя-2013».