ДО НАС ПРИЙШЛО СВЯТО

Сьогодні в нашій школі відбулися новорічні свята для учнів початкової школи. Діти співали, танцювали, розігрували веселі сценки.

Більше фото тут.

А учні 10-а класу під керівництвом учителя музичного мистецтва Фартушної С. М. підготували для дітлахів веселі конкурси. Найкращим Дідом Морозом за останні роки став Микола Лошаков. А Микола Буліга підкорив всіх присутніх запальним рок-н-ролом. На святі був присутній депутат Харківської міської ради Підгорний К. Ю., який привітав всіх присутніх із Новим 2020 роком та вручив учням 1-4-х класів солодкі подарунки та цікаві книжки про наш рідний Харків. Управління освіти адміністрації Московського району представила Єршова І. М., інженер господарчої групи, якій дуже сподобалися виступи нашіх діточок та атмосфера, яка панувала у школі. На святі було багато батьків, які із задоволенням дивитися на своїх дуже талановитих дітей. Зі святом, любі друзі! Хай вам щастить!