Зустріч з представниками ДСНС України в Харківській області

18.04.2023 року відбулася зустріч учнів й учениць 7-8 класів Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.#42 з фахівцем відділу забезпечення заходів з попередження надзвичайних ситуацій у м. Харкові центру забезпечення діяльності Головного управління ДСНС України в Харківській області майором служби цивільного захисту Дядюком Олексієм Олеговичем.

Він нагадав школярам про правила поведінки під час сигналу "Повітряна тривога", правило "двох стін", звернув увагу на основні номери, за якими можна телефонувати в разі різних небезпечних загрозливих ситуацій, розповів про загальну ситуацію із замінуванням Харківщини та попередив про неможливість відвідування посадок, лісів, дачних поселень, незнайомих місць, про кількість знайдених та знищених відповідними службами ВНП, ілюстративно ознайомив з різними видами ВНП (міни, гранати, пелюстки тощо).

Також Дядюк О. О. торкнувся теми протипожежної безпеки в побуті: необхідність вимикати електроприлади, не залишати зарядні пристрої від різних гаджетів у електромережі, дотримуватися основних правил безпеки.

/Files/images/2022_23/IMG-4e4b6c2deadff7d2aca18e1c250f8572-V.jpg