Онлайн-зустріч з представниками ДСНС

25.04.2023 року відбулася зустріч учнів й учениць 4-6 класів Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів 42 з фахівцем відділу забезпечення заходів з попередження надзвичайних ситуацій у м. Харкові центру забезпечення діяльності Головного управління ДСНС України у Харківській області майором служби цивільного захисту Дядюком Олексієм Олеговичем.

Олексій Олегович нагадав школярам про правила поведінки під час сигналу "Повітряна тривога", правило "двох стін", звернув увагу на основні номери, за якими можна телефонувати в разі різних небезпечних загрозливих ситуацій та наголосив, що Єдиний номер для всіх служб 112 як пілотний проєкт уже запрацював у Києві та Харкові.

Також пан майор розповів дітям про застосунок "Розмінування України", у якому можна ознайомитися з інтерактивною мапою небезпечних зон, порекомендував дітям відвідати сайти Головного Управління ДСНС у Харківській області та переглянути ролики щодо мінної безпеки. Крім цього, фахівець звернув увагу школярів на загальну ситуацію із замінуванням Харківщини та попередив про неможливість відвідування посадок, лісів, дачних поселень, незнайомих місць, наочно ознайомив учнів і учениць з різними видами ВНП та розповів про дії дітей у разі їх винайдення, а також дав відповіді на питання, які цікавили учасників зустрічі.

/Files/images/2022_23/IMG-d21d7098c4cb9854dfbae24f524070c4-V.jpg