Навчання в мобільному класі безпеки

Навчання дітей навичкам, які можуть врятувати їхнє життя та життя інших в разі небезпеки, є надзвичайно важливим.

У цьому нам допоміг мобільний клас безпеки, що завітав до нас вчора.

Мобільний клас безпеки оснащений стендами з інформацією, макетами предметів, у яких може бути захована вибухівка і які найчастіше спричиняють пожежу, вогнегасники тощо. Його особливістю є можливість проведення занять як усередині автомобіля, так і поряд, на відкритій місцевості.

Перше заняття пройшло для учнів й учениць 5-6 класів. Рятувальники_ці розповіли про найпоширеніші види вибухонебезпечних предметів, правила поводження з ними, види розмінувань, специфіку роботи й загальну ситуацію з мінами в Україні. Під час лекції вони використовували 3D-макети боєприпасів, розроблені ДСНС України у співпраці з UNICEF .

Висновок: діти підвищили рівень знань з безпеки та свою готовність діяти в екстремальних ситуаціях.

/Files/images/2023_24/432547699_122132073362184439_2593043821026653228_n.jpg

Проєкт мобільного класу безпеки створили за підтримки UNICEF Ukraine, Державна служба України з надзвичайних ситуацій, Національна поліція України та Міністерство внутрішніх справ